Поверхневий водовідвід

СТАНДАРТПАРК

Невід’ємна частина благоустрою це грамотно та надійно зроблене водовідведеня. Сучасні технології та висока якість провідних фірм України дозволяють виконувати роботу різної складності та надійно захістити себе від дощових та грунтових вод. Одна з найкращих фірм цього сегменту є компанія Стандартпарк. Продукція даної компанії з систем водовідведення та ландшафтного дизайну представлена в нас в магазині.
жолоб

Системи поверхневого водовідведення (водовідводу) призначені для збору талої та дощової води з поверхні і її відведення в дощову каналізацію. Водовідведення лінійного типу являє собою систему заглиблених лотків (водозбірних каналів, жолобів) та пісковловлювачів із захисними решітками. Через водовідвідні системи вертикальних і горизонтальних елементів лінійна система об’єднується в дренажну сітку. Лотки для каналізації можуть бути виконані з бетону, полімербетону або пластику.

Частіше для приватного сектору ми використовуємо пластикові жолоба за їх зручність та вартість.

жж2 Основні переваги
Вибираючи пластикові жолоби в якості водовідвідних каналів, спираються на їх унікальні характеристики:
– мала вага, що полегшує вантаження-розвантаження;
– простота монтажних робіт;
– довговічність;
– можливість зміни розмірів каналу (його довжини);
– хімічна стійкість до активних речовин;
– гладка поверхня, що збільшує пропускну спроможність;
– універсальність отворів для кріплення при стикуванні з каналізаційною трубою;

2017-01-30_204612

Пластиковий ящик 300х300мм з чавунною або пластиковою решіткою/кришкою. Переваги: Під’єднання труби різних діаметрів з різних сторін. Можуть нарощуватись одне на одного.

dozhd_priyamok3[1]

Бокс водостічний з вертикальним відводом. Розміри: 300x163x208 мм.  Переваги: Три кольора на вибір.  Додаткова сітка для великого сміття та перегородка (від запаху). Простий у використанні та зручний у обслуговуванні.

Standartpark.ua